۰
پیگیری سفارش

09374571389

info@baghsedak.com

سئو تکنیکال یا سئو فنی (Technical SEO)

سئو فنی و تکنیکال آیا جز خدمات پشتیبانی محسوب میشود؟

بله، خدمات سئو فنی و تکنیکال به عنوان بخشی از خدمات پشتیبانی وب سایت در نظر گرفته می‌شوند. این خدمات شامل بهینه‌سازی فنی و تکنیکال وب سایت می‌شود که مستقیماً با بهبود سئو وب سایت ارتباط دارند.

خدمات سئو فنی و تکنیکال عموماً شامل بررسی و بهینه‌سازی سرعت بارگیری صفحات وب سایت، بهبود وضعیت موبایل فرندلی، بهبود امنیت وب سایت، بررسی وضعیت سایت مپ و طراحی و بهینه‌سازی ساختار وب سایت می‌شود.

هدف از ارائه خدمات سئو فنی و تکنیکال، بهبود عملکرد و پایداری وب سایت است. با بهبود این عملکردها، سایت شما برای کاربران بهترین تجربه را فراهم می‌کند و این موضوع بهبود سئو وب سایت را در بلند مدت تسریع می‌کند. به همین دلیل، خدمات سئو فنی و تکنیکال به طور مع

آنالیز سئو و تحلیل فنی سایت چه تاثیری برای افزایش بازدید سایت دارد؟

آنالیز سئو و تحلیل فنی سایت دارای تاثیرات مستقیم و غیرمستقیم برای افزایش بازدید سایت است.
یکی از تاثیرات مستقیم آنالیز سئو، بهینه‌سازی محتوای سایت است. با انجام آنالیز سئو، می‌توان به نتیجه‌گیری در مورد کلمات کلیدی و عباراتی که می‌تواند باعث افزایش ترافیک سایت شود، دست یافت. با استفاده از این عبارات کلیدی در محتوای سایت، می‌توان بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو را داشته و از این راه بازدید سایت را افزایش داد.
تحلیل فنی سایت همچنین تاثیرات مهمی برای افزایش بازدید سایت دارد. یکی از تاثیرات غیر مستقیم آن تحلیل فنی، بهبود سرعت بارگذاری صفحات سایت است. سرعت بارگذاری صفحات سایت بسیار مهم است و در صورتی که سایت آهسته بارگذاری شود، بازدیدکنندگان ممکن است از سایت خسته شوند و از آن خارج شوند.
علاوه بر این، با انجام تحلیل فنی، مشکلات فنی سایت مانند خطاهای لینک، مشکلات کدنویسی و مشکلات دیگر را می‌توان شناسایی کرد و برطرف کرد. این کار باعث بهبود تجربه کاربری بازدیدکنندگان می‌شود و بازدید سایت را افزایش می‌دهد.
در کل، آنالیز سئو و تحلیل فنی سایت دو عامل مهم برای بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو و افزایش بازدید سایت هستند. به طوری که با استفاده از این ابزارها، می‌توان بهینه‌سازی محتوا و بهبود عملکرد فنی سایت را انجام داد.

آیا انجام خدمات سئو تکنیکال تاثیر به سزایی در سئو سایت دارد؟

بله، انجام خدمات سئو تکنیکال می‌تواند تأثیر قابل توجهی در بهبود سئو سایت داشته باشد. خدمات سئو تکنیکال شامل بهینه‌سازی عناصر فنی و تکنیکال وب سایت می‌شود که مستقیماً با سئو سایت ارتباط دارند. به عنوان مثال، بهینه‌ساز

ی سرعت بارگیری صفحات وب سایت، بهبود وضعیت موبایل فرندلی، بهبود امنیت وب سایت و بهینه‌سازی ساختار و طراحی سایت، بهبود سئو سایت را تسریع و تسهیل می‌کنند.به طور کلی، خدمات سئو تکنیکال می‌تواند بهبود سئو سایت را تسهیل کرده و به طور مستمر به رشد و پیشرفت سایت کمک کند. اما باید توجه داشت که به تنهایی انجام خدمات سئو تکنیکال کافی نیست و نیاز به انجام خدمات سئو محتوایی و لینک سازی نیز دارید تا به حاصل بهتری در سئو دست یابید.
 

خدمات سئو فنی و تکنیکال که یک شرکت سئو سایت ارائه می دهد

مشاوره سئو/ سئو تکنیکال

طی سال های اخیر ارزش و جایگاه کسب رتبه مناسب در نتایج گوگل بیشتر و بیشتر شده است. همین امر موجب شده عباراتی مانند کارشناس سئو یا متخصص سئو به گوش بسیاری از فعالان حوزه وب آشنا باشد و افراد بسیاری در زمینه مشاوره سئو فعالیت کنند. رفته رفته شرکت ها و تجارت های بزرگتر به این نتیجه رسیدند که بهتر است تیم تولید محتوا و سئو تشکیل داده و بصورت مستقیم بر عملکرد آنها نظارت داشته باشند.

گاهی اوقات نداشتن زمان کافی، نبودن نیروی متخصص سئو و یا هر عامل دیگری باعث می شود سایت ها تصمیم بگیرند از یک تیم سئو (سئو تکنیکال ) برای بهینه سازی بخش های تکنیکال مشاوره بگیرند. شما می توانید بهترین مشاوره و راه کار های بخش سئو تکنیکال سایت خودتان را از تیم تخصصی رَه وب داشته باشید. ما با بررسی وضعیت سئو تکنیکال سایت شما، راه کارهایی مناسب جهت بهینه سازی و رفع مشکلات فنی و تکنیکال سئو را در قالب یک گزارش که شامل بخش های مختلف فنی و مشاوره کامل به همراه آموزش می باشد را در اختیارتان قرار می دهیم.

 

بررسی وضعیت موبایل فرندلی:

این خدمات شامل بررسی و بهبود قابلیت استفاده از وب سایت برای کاربران موبایل می‌باشد. این شامل بهینه سازی طراحی و اندازه صفحه، افزایش سرعت بارگیری، بهبود استفاده از تصاویر و ویدیوها و تغییر نحوه نمایش محتوا برای موبایل است. معیار گوگل برای بررسی صفحات یک سایت نسخه موبایل آن سایت است و این نشان دهنده اهمیت بالای نسخه موبایل برای گوگل است. طبق آخرین آمار حدود 61 درصد کاربران جستجو خود را با موبایل انجام می دهند و به همین علت بیشتر توجه و بهینه سازی های سایت ها برای نسخه موبایل می باشد. طراحی و نمایش زیبا و ریسپانسیو یا به عبارتی موبایل فرندلی (mobile friendly) و کاربری و دسترسی آسان در نسخه موبایل یکی از مهم ترین فاکتور های حرفه بودن یک سایت است. ما با بررسی و بهینه سازی تمامی فاکتور های تکنیکال سئو نسخه موبایل، سایت شما را در بهینه ترین حالت ممکن برای کاربران آماده میکنیم.
 

بهینه‌سازی سرعت سایت:


این خدمات شامل بررسی و بهبود سرعت بارگیری صفحات وب سایت می‌باشد. این شامل بهینه سازی عکس‌ها و ویدئوها، بهینه سازی کد، کاهش اندازه فایل‌ها و بهینه سازی سرور است.
سرعت سایت یکی از مهم ترین عوامل ماندگاری کاربران در سایت و همچنین فاکتور های مهم گوگل است. اولین شاخص کاربران در موبایل و دسکتاپ، بعد از انجام جستجو و کلیک روی سایت های نمایش داده شده در صفحه نتایج جستجو، لود سریع سایت ها است که اگر سرعت سایت پایین باشد، می تواند در همان ثانیه های اول باعث خروج کاربر از سایت و امتیاز منفی آن برای گوگل شود. ما با رفع تمامی مشکلاتی فنی که باعث کاهش سرعت سایت شما شده و دریافت بهترین نمره ممکن از گوگل، سایت شما را در سریع ترین حالت قرار می دهیم. از جمله مواردی که می توان در بهینه سازی سرعت اشاره کرد این است که پس از آنالیز صفحات سایت در گوگل و بررسی گزارش خطاهایی سرعت لود که در سرچ کنسول هست اقدامات فنی اجرا و پیاده سازی می شود در صورت نیاز این اقدامات به کارفرما و تیم فنی کارفرما ارجاع داده می شود.
 

بهبود امنیت سایت:

این خدمات شامل بررسی و بهبود امنیت وب سایت در برابر حملات مخرب، هکرها و نفوذ کنندگان می‌باشد. این شامل نصب SSL، بررسی آسیب پذیری‌ها و نصب افزونه های امنیتی است.

بررسی وضعیت sitemap:

این خدمات شامل بررسی و بهبود sitemap وب سایت است. sitemap یک فایل XML است که لیستی از صفحات وب سایت شما را به موتورهای جستجو معرفی می‌کند. بررسی و بهبود sitemap شامل به‌روزرسانی آن با آدرس‌های جدید و حذف صفحات قدیمی و نامعتبر است.

انتقال سایت:

این خدمات شامل انتقال وب سایت شما به سرور جدید یا دامنه جدید می‌باشد. این شامل تنظیمات DNS، انتقال فایل‌ها و دیتابیس‌ها، بررسی صحت لینک‌ها و بهبود مسیرهای هدایت می‌باشد.

 

هزینه سئو فنی و تکنیکال سایت آیا جدا محاسبه می شود؟

بله، هزینه خدمات سئو فنی و تکنیکال سایت به طور جداگانه محاسبه می‌شود. هر شرکت سئو ممکن است برای ارائه خدمات فنی و تکنیکال، قیمت گذاری متفاوتی داشته باشد. هزینه‌های این خدمات بستگی به میزان و نوع خدماتی دارد که شما به شرکت سئو برای وب سایت خود سفارش می‌دهید.

همچنین، هزینه خدمات سئو فنی و تکنیکال بستگی به سایز و پیچیدگی وب سایت شما و هدفی که در نظر دارید داشته باشید ممکن است متفاوت باشد. به طور کلی، میزان هزینه خدمات سئو فنی و تکنیکال، بر اساس میزان تلاش و زمان مورد نیاز برای انجام این خدمات تعیین می‌شود.

در هر صورت، قبل از انتخاب یک شرکت سئو برای ارائه خدمات فنی و تکنیکال به وب سایت خود، بهتر است از هزینه‌ها، محدودیت‌ها و خدمات ارائه شده توسط شرکت مورد نظر، اطلاعات کاملی کسب کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را در انتخاب شرکت مناسب برای خودتان بگیرید.

۵
از ۵
۶ مشارکت کننده

​اخرین مطالب

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش